O firmie

Działamy na rynku maszyn od 1997 roku. Dzięki szerokiej gamie maszyn znaczących, światowych producentów staliśmy się liderem na polskim rynku maszyn do warzywnictwa. Serwis to nasza najmocniejsza strona .

Obecnie zatrudniamy wielu dobrze przeszkolonych serwisantów gotowych rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy techniczne. Dbamy o ich rozwój, systematycznie podnosząc kwalifikacje zawodowe, poprzez szkolenia zarówno w kraju jak i za granicę. Bogata flota samochodów serwisowych pozwala naszym pracownikom szybko dotrzeć do celu, a co za tym idzie błyskawicznie rozwiązać problem serwisowy. Posiadamy również bogaty magazyn części zamiennych.

Z każdym dniem dążymy do osiągnięcia wyższego poziomu obsługi klienta. Nasz warsztat przygotowany jest do sprostania nawet najbardziej nietypowym potrzebom naszych klientów.

"Codziennie lepsi"

 Wzbogacamy nasza ofertę o nowe produkty - szczególnie interesuje nas rozwój działu maszyn rolniczych. Silnie zdobywamy pozycję na rynku maszyn rolniczych.

Od 2008 roku poszerzyliśmy swoją ofertę między innymi o maszyny marki AVR oraz Miedema, których jesteśmy importerem na polski rynek.

 
 
 
 
   
Strona główna   /    O firmie   /    Maszyny rolnicze   /    Maszyny warzywnicze   /    Serwis   /    Nowości   /    Pliki   /    Kontakt Projektowanie stron Poznań - iPolska.com.pl
     
  CZĘŚĆI DO MASZYN ROLNICZYCH »